ASB აგრძელებს მთიანი-ყარაბაღიდან მოწყვლადი ჯგუფების მხარდაჭერას
ASB აგრძელებს მთიანი-ყარაბაღიდან მოწყვლადი ჯგუფების მხარდაჭერას. ASB გერმანიის წარმოამადგენელმა, ბერნდ ილგმა და საქართველოსა და სომხეთში ASB-ის დირექტორმა, კლემენს ფონ ჰეიმენდალმა, სომხეთში მიმდინარე პროექტის - „ფულადი და ფსიქო-სოციალური დახმარება ყველაზე მოწყვლადი ჯგუფებისთვის მთიანი ყარაბაღიდან“ - მონაწილეები მოინახულეს.
ვიზიტის დროს, ჩვენი წარმომადგენლები ადგილობრივ პარტნიორებაც შეხვდნენ და სამომავლო თანამშრომლობა განიხილეს. ასევე, ისაუბრეს პროექტის ფარგლებში გაწეული მხარდაჭერის გაზრდის გზებზეც. ჩვენ მადლობელი ვართ ადგილობრივი პარტნიორების ერთგულებისა და თანამშრომლობისთვის, რაც აუცილებელია ჩვენი ინიციატივების წარმატებისთვის.
სომხეთში ჩვენი პროექტის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისთვის ეწვიეთ ჩვენს ვებგვერდს: https://shorturl.at/UAEZy

At ASB, we remain committed to supporting vulnerable communities from Nagorno-Karabakh.
At ASB, we remain committed to supporting vulnerable communities from Nagorno-Karabakh. Our representatives, Mr. Bernd Ilg from ASB Germany and Country Director of ASB in Georgia and Armenia, Mr. Clemens Von Heimendahl, recently visited individuals involved in the project “Cash Transfers and Psychosocial Support to Most Vulnerable People who Fled Nagorno-Karabakh” in Armenia.
During their visit, they met with local partners to discuss future collaborations and explore ways to enhance the support provided through the project. We are grateful for the dedication and cooperation of our local partners, which are essential for the success of our initiatives.
For more information about our project in Armenia, please visit our website: https://shorturl.at/DZyBp